Portal poetycki Poetica - Miejsce spotkań e-Poetów - wiersze amatorskie.
Witaj,
Często zbytnia nieśmiałość lub narzucony sobie zbyt wysoki samokrytycyzm stają się powodem, dla którego wielu młodych artystów rzuca swoje rzemiosło. Chcemy pomóc właśnie takim jak Ty i obiecujemy Ci ze swojej strony by Twoje dzieła czytało jak najwięcej osób. Przekonaj się o tym, zamiast chować do domowej szuflady, publikuj.

Reszta młody pisarzu w Twoich rękach.
wiersz dnia

Szkło stłuczone

Szkło stłuczone po wczorajszej kłótni, to jak szum rozrzuconego słowa. Szkło stłuczone jest ostre jak każde Twoje, boleśnie szczere słowo. Szkło stłuczone traci swój urok, którym niegdyś była całość i jak my. Szkło stłuczone jest rozsypane po pokoju, tak jak po świecie, jak uczucia Szkło stłuczone nadaje się tylko do wyrzucenia na śmietnik. Szkło stłuczone już już nigdy nie odzyska poprzedniego kształtu tak jak my, nie będziemy już razem Szkło stłuczone to zamknięcie pewnego rozdziału w moim życiu.

Twojemeble - Internetowy sklep meblowy Wydawnictwo AD OCULOS Warsztat Bajkopisarski NIC - przestrzeń dla dziecka
Redakcja Poetica.Art.Pl informuje, że zamieszczane w serwisie komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu, za których treść Redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu. Poetica.Art.Pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone materiały w działach portalu!

Projekt i realizacja: Grupa FlexMind
Zarejestruj się Aby korzystać z Poetica.Art.Pl w sposób pełny, należy się zarejestrować.

Przed rejestracją przeczytaj regulamin.

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez:

Nie masz konta! Stwórz je!