Dla tej, która skradnie mi serce ;* | ------ (DMT) | Autorzy | Portal poetycki Poetica - Miejsce spotkań e-Poetów - wiersze amatorskie.

------ (DMT)


------ (DMT)

Dla tej, która skradnie mi serce ;*Mam energię, bo dziś spałem lepiej, nie wiem, Czy śniłem o Tobie więc, czy o niebie. Dedykuję Ci dokładnie wszystko, czym dziś jestem. Bo to przeznaczenie. Pewnie. Czynisz mnie człowiekiem, Który widzi dalszy wers, sekret tchnień w magi kwiecie. Który pyta, nie udaje. Nie siedzi, a brnie. Nie jestem sceptyczny, odkąd... poznałem Ciebie. Silną wiarę mam, bo wierzę w nas, to przecież niebywale piękne, Ale jesteś, ale jednak Bóstwa dały mi Ciebie. Świat to szosa, Ty moje bezpieczne przejście. Dzięki, że jesteś. Zamieniłaś bezsens w sens. Jednak to możliwe, by anioł zstąpił na ziemię. Ale jesteś gdzieś. I ta świadomość pozwala mi dalej biec, Pozwala zamknąć oczy i poczuć się bezpiecznie. Dzięki, że jesteś. Zastąpiłaś mi każdą receptę. Jedna na nieskończoność, zawsze numer jeden.
Dla niej

Komentarz

Redakcja Poetica.Art.Pl informuje, że zamieszczane w serwisie komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu, za których treść Redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu. Poetica.Art.Pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone materiały w działach portalu!

Projekt i realizacja: Grupa FlexMind
Zarejestruj się Aby korzystać z Poetica.Art.Pl w sposób pełny, należy się zarejestrować.

Przed rejestracją przeczytaj regulamin.

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez:

Nie masz konta! Stwórz je!

Przeczytaj inne:
Zamknij